Depolama Hizmeti
Belirli Nokta veya noktalardan gelen ürünlerin ve yüklerinizin teslim alınıp , belirli bir süre korunup belirli noktaya ve noktalara gönderilmek üzere hazırlanmasını sağlıyoruz.
Depolama Hizmetleri

 

Bursa Nilüfer Minareliçavuş'da bulunan 2500 m2 açık ve kapalı depo alanlarımızda, müşteri ürünlerinin giriş aşamasından, çıkış aşamasına kadarki tüm depolama süreçlerinde etkin, verimli, kaliteli, depo ve envanter yönetimi hizmetleri veriyoruz.
Bitmiş ya da yarı bitmiş ürünlerinizin hammaddelerinizin güvenli koşullarda depolanması ve dilediğinizde alıcılarına ulaştırılmasını sağlıyoruz. 
 
Depoladığımız ya da sevkiyatını yaptığımız ürünleriniz için paketleme, paletleme, etiketleme, sayma, kontrol,  içerik düzenleme, sipariş hazırlama, konteyner yükleme / boşaltma veya ihtiyaç duyduğunuz diğer hizmetleri sizin adınıza kendi depomuzda gerçekleştiriyoruz ve sizi her aşamada bilgilendiriyoruz.
 
  • Depolama yapılan bütün ürünler sigortalıdır.
  • Depomuz, araçların şehir içi trafiğine girmeden rahatça giriş-çıkışın yapıldığı otoban yakınındadır.
  • 24 saat güvenlik elemanları ve kapalı devre güvenlik kameraları ile kontrol ve kayıt edilir.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.